Jak zacząć?

Zajęcia w naszym klubie można rozpocząć na dwa sposoby:

#1 - grupowe zajęcia FUNDAMENTALS - są to dwutygodniowe kursy organizowane najczęściej raz na miesiąc, gdzie dowiadujesz się czym jest CrossFit, jakie podstawowe ruchy są wykorzystywane podczas treningów oraz mają miejsce pierwsze Workout Of the Day. Aby móc zacząć treningi w naszym klubie musisz zaliczyć 4 zajęcia (poniedziałek, środa, piątek, godziny zostaną dopasowane do grupy). Koszt kursu to 79 złotych. NAJBLIŻSZY TERMIN TO 19 - 29 SIERPNIA 2016r. - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

#2 - treningi personalne INTRO - to sposób na szybkie wejście w system treningowy CrossFit. Spotykasz się z instruktorem jeden-na-jeden, ćwiczysz podstawowe ruchy, dowiadując sie po drodze niezbędnych kwestii teoretycznych. Robisz pierwsze workouty i możesz zacząc uczęszczać na zajęcia. Koszt dwóch treningów to 79 złotych.

Od Ciebie zależy, jaką ścieżkę startową wybierzesz. Ważne, że chcesz zacząć! ;)

Sodexo                       Reebok                       Progenex                       Olbracht