CrossFit Fundamentals Course

Zapraszamy na kolejny dwutygodniowy cykl wprowadzający w świat zajęć CrossFit ! Twoim noworocznym postanowieniem jest zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną? Zamierzasz zrzucić parę zbędnych kilogramów? CrossFit Toruń to klub który pomoże Ci te cele zrealizować :)

W ciągu 6 godzin zajęciowych dowiecie się bardzo szczegółowo na czym polega CrossFit, poznacie naszą kadrę oraz przekonacie się na własnej skórze, że CrossFit Toruń jest idealnym miejscem treningów dla Was :)

Zajęcia będą odbywały się od 12.01 do 23.01 w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 20:00 w CrossFit Toruń przy ulicy Równinnej 13.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 664046509 bądź mailowo na info@crossfittorun.com w celu poznania szczegółów rezerwacji miejsca - ich ilość jest ograniczona do 16!

*Warunkiem koniecznym do przystąpienia po kursie do regularnych treningów bez konieczności zaliczania "tradycyjnego" wprowadzenia indywidualnego jest uczestnictwo w co najmniej 4 z 6 zajęć kursu Fundamentals.

 

Sodexo                       Reebok                       Progenex                       Olbracht